Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Jaké služby můžete využít?

Zde najdete stručný přehled služeb, které v rámci veletrhu nabízíme. Veletrhu se můžete zúčastnit, jako aktivní vystavovatel se stánkem, nebo využít jiné služby, bez nutnosti objednání stánku.

pro aktuální informace po celý rok sledujte náš LinkedIn profil Kariérní centrum VŠB-TUO

Pokud chcete podrobný popis služeb, nebo chcete znát technické parametry stánků najdete je ZDE.

Ceny jednotlivých služeb vám rád sdělí manažer veletrhu David Hibler 

Budeme se na vás se studenty těšit!

Prezentace na stáncích

Prezentace na stánku spočívá v možnosti celodenního kontaktu s návštěvníky veletrhu. Součástí služby je umístění vašeho loga na webu veletrhu karieraplus.vsb.cz s linkem na www stránku dle vašeho přání. V omezené kapacitě nabízíme zvýhodněné umístění stánku na „náměstíčku“, v blízkosti hlavních partnerů veletrhu. Z organizačních důvodů neumožňujeme vystavovat ve vlastních stáncích. Vybírat můžete ze tří typů stánků. K dispozici dostanete asistenta nebo asistentku z řad našich studentů. 

 Vybavení a podobu stánků naleznete v technických parametrech stánků. Ke stažení: Technické parametry stánků

Přednáška v aule

Individuální setkání/prezentace vystavovatelů se konají v místnosti pro cca 90 osob. Místnost je vybavena plátnem, počítačem, dataprojektorem a zvukovým zařízením. Můžete se detailně představit návštěvníkům veletrhu pomocí prezentace, či workshopu. Délka prezentace je 15 minut. Součástí služby je i uvedení názvu firmy v programu a na webu veletrhu. Počet míst je omezený pro 7 zaměstnavatelů.

Speed dating

Forma rychlých pohovorů se studenty, na které se studenti předem registrují. Speed dating se koná ve vymezených prostorech mimo ruch veletrhu. Na každý pohovor máte 15 minut a můžete stihnout až 8 pohovorů se studenty. Studenty můžete oslovit s konkrétními nabídkami spolupráce nebo možností jiné spolupráce.

Katalog zaměstnavatelů

Katalog obsahuje kreativní strany firem s nabídkou pro studenty a absolventy VŠ ve velikostech 2xA4, 1xA4 a 1/2 A4. Náklad katalogu je 3 000 ks. Katalog rozdáváme v den veletrhu všem jeho návštěvníkům. Po skončení veletrhu nabízíme katalogy ve stojanech umístěných v budovách univerzity. Jsou tak studentům k dispozici celý akademický rok.UkázkaKatalog 

k  techparkis

ZÍSKEJTE DALŠÍ VÝSTAVNÍ MÍSTO „ZA HUBIČKU“
Možnost vystavení exponátu (automobil, stavební stroj apod.) ve venkovních prostorech veletrhu. Máte možnost
ukázat návštěvníkům co děláte a s čím děláte.

Techpark má prodlouženou výstavní dobu od 9.00 do 17.00, to vám umožní prezentovat se i široké veřejnosti. Doporučujeme službu konzultovat s manažerem veletrhu.

Co teď a co potom? Data a tak...

Do 11. 1. 2024, nebo do vyprodání lze objednávat většinu služeb. Pokud na vás nezbyl stánek, nezoufejte. Lze využít třeba prostoru v katalogu.          

Do 21. 1. 2024 budete také muset dodat grafické podklady pro Katalog zaměstnavatelů. Dodejte také logo a název firmy, kterými se budete prezentovat.                                   

Do 19. 2. 2024 dodejte 15minutovou prezentaci v rámci spřednášky pro návštěvníky.

Nebojte, vše spolu zvládneme. V průběhu příprav veletrhu vám průběžně zašleme cca tři e-maily s aktuálními informacemi a požadavky. Navíc, po celou dobu vám budu k dispozici na telefonu já, David Hibler :). Jen vás požádám o jedno - o dodržování termínů. Jednotlivé úkony jsou časově návazné a opoždění jednoho bude znamenat skluz druhého. Zpožděním spustíte řetězovou reakci posunů termínů a hlavně mnoho bezesných nocí všech organizátorů. Domino si můžeme zahrát osobně :).